Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Naklejki ścienne, gdzie kupię ?

Naklejki ścienne, gdzie kupię ?

Cześć. Jestem ciekaw Waszego zdania na temat naklejek ściennych? Moja żona się na nie uparła :)

bjebeee

Posty: 15

 
Naklejki ścienne mają to do siebie, że są samoprzylepne. Z tej uwagi nie musicie martwić się o to, w jaki sposób je przykleicie do ściany. Prosta i szybka sprawa.

Joe

Posty: 17

 
Polecam docenić możliwości, jakie oferują szablony malarskie. Osobiście dokonałem zamówienia w tym sklepie internetowym: http://www.naklejkolandia.pl/k59,szablony-malarskie-z-tworzywa-wielorazowe.html. Mogę ich polecić za szeroki wybór, indywidualne podejście i bardzo dobre ceny, w których dostępne są szablony.

Bwoy-Yo

Posty: 20

 
Mój dom po zastosowaniu naklejek ściennych jest po prostu atrakcyjniejszy. Każdy gość mi podkreśla, że dobrze dobrałam dekoracje, co mnie mocno raduje ;)

karamba1995

Posty: 24

 
Za nasze naklejki na ścianę płaciliśmy zaledwie 35 złotych od sztuki. Ukierunkowaliśmy się na gwiazdy światowego kina, które teraz dekorują nasz salon. Są świetne!

Klarka23

Posty: 23

 
Dwukrotnie kupowałem póki co naklejki na ścianę i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Na pewno ma to związek z faktem, iż najpierw starannie wybierałem wzór, a potem przykładałem wiele uwagi na etapie jego przyklejania. Naklejki służą mi od kilku lat bez żadnych kłopotów.

Zajaczek2710

Posty: 17

 
Nie ukrywam, iż miałem kiepską opinię na temat naklejek ściennych. Wydawało mi się, iż szybko odpadną lub nie będą prezentowały się należycie. Na szczęście udało mi się miło zaskoczyć, bo inaczej nie mogę tego nazwać. Żona uparła się na takie naklejki, przykleiłem je i nie żałujemy, bo są super :)))

Mr Boks

Posty: 13

 
Wybierałam już raz naklejki na ścianę do pokoju dziecka, lecz to było zdecydowanie prostsze niż wybór naklejek do salonu. Wydaje mi się, że dziecku wybrałam po prostu ulubionego bohatera i było po sprawie :)

AGDDDy1

Posty: 9