Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tani hosting pod sklep internerowy

Tani hosting pod sklep internerowy

Cześć. Moja sieć stron wykorzystuje niewielkie bazy danych MySQL. Czy znajdę hosting www, który będzie tani i da możliwość tworzenia nielimitowanej ilości baz?

giurent

Posty: 19

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla właścicieli stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania gigantycznych sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują gigantycznego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a niezbędny będzie serwer dedykowany.

Basia

Posty: 28

 
Witam. Na tym forum znalazłem dużo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, iż jestem zadowolony, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Dagmara87

Posty: 14

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do jakiego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na której znajdowała się ta propozycja. Okazało się to niezwykle mylące, albowiem w rzeczywistości hosting stoi na niezwykle wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

Zuchman

Posty: 25

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

Klakier

Posty: 19

 
Hejka.

Znakomitą ofertą, jaka okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, jaka oferuje hosting www już od 49 pln, w jakim dostałem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

PabloSSS

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno był mi potrzebny sprawdzony hosting www i znalazłem go bez problemu, gdy porównałem kilka opinii, wziąłem pod uwagę ranking hostingów i swoje indywidualne preferencje. Każdemu polecam taki sam sposób na dokonanie słusznego wyboru.

Nikotymmm

Posty: 21

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, jakie kupiłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod spostrzeżenie, jakie oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, albowiem w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

bienkus22

Posty: 16

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

eluniq

Posty: 20