Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gabinet kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

Chciałabym podreperować stan skóry na twarzy przy trądziku. Może polecacie jakiś konkretny zabieg i gabinet kosmetyczny w Krakowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Julian

Posty: 3

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, iż nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz dużo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odnaleźć ofertę naprawdę tanio.

joasia

Posty: 13

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Mr Frog

Posty: 11

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na zlikwidowaniu przebarwień, jakie szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

Marko

Posty: 13

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Marioleczka

Posty: 12

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może faktycznie mnóstwo złego słyszałaś o zabiegach, niemniej jednak tak się dzieje tylko wówczas, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Boss

Posty: 15

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod spostrzeżenie zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, jakie robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

grax1

Posty: 19

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu systematycznie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, gdyż mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

limertus

Posty: 17

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście znakomitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest konieczne mojej skórze, która naprawdę była w opłakanym stanie, lecz pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście gwarantują pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują stosowne rozwiązanie.

marq

Posty: 21

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D natomiast chodzę regularnie na peelingi chemiczne, albowiem te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach sięgnąć z innych zabiegów, natomiast boję się, iż jak zacznę, to będę tak wiecznie musiała.

eluniq

Posty: 20