Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gdzie zamówić klimatyzacje

gdzie zamówić klimatyzacje

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie i czy w ogóle montujecie w biurach, żeby poprawić atmosferę?

Ptaszek22

Posty: 1

 
Idea rekuperacji bardzo mi odpowiada, nawet, a może przede wszystkim do lokalu komercyjnego, bo wymieniasz zużyte powietrze systemowo. To przekłada się z czasem na większe zaufanie pracowników, nawet klientów. Teraz każdy dba o zdrowie, wiadomo.

namedal6

Posty: 9

 
Zawsze oceniasz stosunek mocy, czy nawet możliwość dopasowania dodatkowego wyposażenia. System systemowi nierówny, bo też zależy od know how marki, czy od czasu niezbędnego na serwis.

Strzała

Posty: 20

 
ClimaGold dobra marka, możesz się zainteresować. Wiem, że https://aptherm.com/ z nimi współpracuje bezpośrednio w ramach montażu, więc możesz posprawdzać. Klima to jest bajka. Zainteresowałem się kilka miesięcy temu, w największe upały. Po prostu powiedziałem stop, trzeba coś ogarnąć, bo wiatraki to zdecydowanie za mało. Cierpliwość mi się skończyła, zagadałem i tak mnie naprowadzili, w sumie słuszna decyzja. Jestem bardzo zadowolony.

namok

Posty: 5

 
No właśnie najważniejsze pytanie, czy masz jakieś szczególnie wymagania dotyczące projektowania systemu wentylacji, bo nie każdy wykonawca się godzi na elastyczność, tylko dostarczają gotowce.

Mr Boks

Posty: 13

 
Wycena bezpłatna, więc i tak możesz porozmawiać na spokojnie. Ludzie właśnie nie do końca rozumieją, że technologia klimatyzacji/wentylacji w ostatnich latach mocno poszła do przodu i daje realne oszczędności w budownictwie pasywnym. Tutaj szukałbym wskazówek.

Kleooo6

Posty: 5

 
Najważniejsze to zamawiać montaż z serwisem od razu i to maksymalnie dyskretnym, żeby nie robić problemów w biurze. A niestety różnie to wygląda. Znam firmy, które muszą zrobić przerwę przy takim serwisie, a to się średnio opłaca.

Mnert67

Posty: 2

 
Na klimatyzacji nigdy nie stracisz i nawet się nie zastanawiaj. Pamiętaj również, że ceny wszystkiego lecą niesamowicie, szczególnie dla firm, więc lepiej ogarniać w tym momencie podobne inwestycje. Za rok to może będzie dwa razy drożej. Nigdy nie wiadomo.

david011

Posty: 5

 
Klima to nie chodzi tylko o temperaturę, ale też o jakość oddychania w pomieszczeniu. Jeżeli nie funkcjonujesz na co dzień w normalnym środowisku to stan zdrowia leci na pysk, proste.

TomekK

Posty: 3