Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Spływy kajakowe po Tanwi, polecicie kogoś ?

Spływy kajakowe po Tanwi, polecicie kogoś ?

Czy ktoś z was był na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy jest to właściwe miejsce na spływ dla ludzi, jakie nie dysponują należytego doświadczenia?

wieszdo87

Posty: 16

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

endrjuuu

Posty: 14

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego lecz nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz nie ulega wątpliwości kamizelkę dzięki jakiej nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

pawel253

Posty: 18

 
Wcale nie musisz posiadać ogromnych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Na ogół wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie bowiem tak rzeczywiście jest to rzeczywiście świetna zabawa, jaką będziesz wspominał poprzez długi czas.

jeremii6

Posty: 15

 
Jeśli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, iż o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

mniszekk

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, wiele razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i bardzo je polecam.

dyduch34

Posty: 7

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci uprzednio przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, iż cokolwiek Ci się stanie.

Yuri20

Posty: 12