Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

szkolenia bhp w katowicach, znacie ?

szkolenia bhp w katowicach, znacie ?

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym bardzo różnie, dlatego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest inaczej czy tak samo?

Lalka

Posty: 2

 
Bez problemów można odszukać szkolenia bhp w Katowicach, bowiem u nas jest firm niezmiernie dużo i jeśli tylko chcesz to na pewno coś odpowiedniego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Rico

Posty: 5

 
Osobiście mamy podejście niesłychanie fachowe do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam wykonać i kto wie może mi to nawet uratować życie, zatem nie chce tylko słuchać, lecz chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Fanatyk

Posty: 8

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Yuri20

Posty: 12

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

dzejs

Posty: 7

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają niezmiernie wiele do powiedzenia. Według mnie super.

mJaUrVcEin

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, iż wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś należytego.

Michaś

Posty: 8

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

jurecekk5

Posty: 3

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezwykle kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

MiSER

Posty: 7

 
Dokładnie, trzeba dbać o swoje stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bo nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, że włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są organizowane w jakimś celu, dlatego trzeba słuchać i to naprawdę bardzo uważnie.

Alfonsik5

Posty: 11