Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

mieszkania rynek pierwotny Kraków, polecicie ?

mieszkania rynek pierwotny Kraków, polecicie ?

Czy buduje się nowe domy w Krakowie? Gdzie można je odnaleźć? Szukam czegoś nowoczesnego i ogromnego. Mam sporą rodzinę, dlatego wszyscy musimy się tam jakoś zmieścić. Dajecie znać gdzie szukać takich domów.

reklamos

Posty: 3

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To oznacza jak na standard to mało, ale wiadomo, iż ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, iż z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

Buła

Posty: 17

 
Z mieszkaniami jest tak, że wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeśli kawałek od centrum to wybór jest duży, ale jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

Malinka Moja

Posty: 26

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest oferta, którą warto sobie przejrzeć.

Zuchman

Posty: 25

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, dlatego szukam dalej. Szkoda, bo widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, dlatego można coś dopasować pod swoje wymagania i oczekiwania.

labuh

Posty: 12

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, ale wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

pracuss33

Posty: 6

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

pawel253

Posty: 12

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, wobec tego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, wobec tego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, niemniej jednak przynajmniej mieć coś pewnego.

Laleczka4

Posty: 25

 
Ofert w Krakowie jest bardzo dużo. Można kupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Warto się zorientować w rynku i wtedy łatwej podjąć decyzje.

Matizi91

Posty: 23

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

WacDEC

Posty: 9