Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

mieszkania na sprzedaż warszawa, znacie ?

mieszkania na sprzedaż warszawa, znacie ?

Opłaca się dodawać nieruchomości do darmowych portali? Ktoś tam w ogóle zagląda? Mam kilka mieszkań i zastanawiam się jak zaoszczędzić pieniądze na wystawianiu ogłoszeń. Co im możecie doradzić?

h-humer

Posty: 4

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, ale wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, ale kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń piękne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

file444

Posty: 19

 
Mnie się udało tanio kupić mieszkanie w Warszawie, ale polowałem całymi dniami na ogłoszenia. Już mi się to po nocach śniło, ale zaoszczędziłem bardzo dużo pieniędzy. Jeśli chcecie zaoszczędzić to trzeba szukać i szukać. Tylko uważajcie żebyście od tego szukania nie oszaleli.

madDog

Posty: 19

 
Jeżeli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię ogromnych miast, wobec tego wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie kosztowne. Jeżeli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego należyte, ale ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Znalazłem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i wiele innych. Warto do nich zajrzeć i to sprawdzić. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, dlatego są nowe i co ważne aktualne.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Ogłoszeń jest niezwykle wiele, dlatego na spokojnie można odnaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeżeli ktoś ma wiele pieniędzy, a tym niezwyklej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak poszukiwałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z jakich wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się zakupić.

Julian

Posty: 8

 
Też mnie interesuje dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo, bo do tej pory jakoś nie miałem szczęścia. Dodawałem, natomiast odzewu ze strony klientów nie było.

pawel253

Posty: 8