Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

biuro wirtualne

biuro wirtualne

Witam serdecznie. Znajomy korzysta z biura wirtualnego dla swojej firmy i chwali sobie rozwiązanie. Chciałbym jednak zasięgnąć opinii innych i którą firmę polecacie w ramach oferty?

ombre070

Posty: 13

 
Korzystamy z tego wirtualnego biura w Warszawie City Office Twarda 18 i chwalimy sobie współpracę. Koszty są niezwykle okej i jest możliwość korzystania z biura nawet na godziny. Kompleksowa oferta godna skorzystania tutaj www.city-office.pl.

kobza84

Posty: 21

 
Też myślałam o takim rozwiązaniu, bo jednak dla wizerunku firmy takie wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu to już ogromne coś. Znajoma w ten sposób rozpoczęła działalność i jak widzę nieźle sobie w ten sposób radzi. Chyba poważnie podejdę do tego tematu.

Czarek

Posty: 29

 
Nic nie zaszkodzi spróbować, bo umową z takim wirtualnym biurem nie związujesz się na wielki, a chyba warto zacząć od takiego prestiżu. Tak uważam.

Aniusiaaa1

Posty: 11

 
Jak stolica, to centrum Warszawy koniecznie. Nie widzę innego sensu i rozwiązania. Też rozpracowuję kilka ofert biura wirtualnego, a więc możecie jak coś dać jakąś jeszcze propozycję. Pomysł jest jak najbardziej opłacalny.

beata77

Posty: 20

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym bardziej, bowiem to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na doświadczonym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

helloo333

Posty: 13

 
Nie każde biuro wirtualne w Warszawie ma w swojej ofercie księgowość, więc jak planujecie w przyszłości skorzystać z takiego właśnie outsourcingu, to oczywiście koniecznie trzeba tę możliwość wcześniej sprawdzić.

gdzies23

Posty: 16

 
Widzę zainteresowanie tematem, a ja właśnie mam świeżo upieczoną firmę i to dzięki takiemu rozwiązaniu. Powiem tak, że jak na razie jest naprawdę bardzo okej, bo wirtualne biuro w Warszawie zapewniło mi dużo korzyści. Za najlepszą uważam obsługę korespondencji i archiwizację e-dokumentów :) Poza tym mam dzięki nim firmę z samego Śródmieścia :D

Kuniarz

Posty: 13

 
Osobiście myślałam, że to będzie tylko dobre na sam początek, ale teraz raczej nie mam zamiaru rezygnować. Wygodnie mi, a to dla mnie najważniejsze. Klienci przyzwyczaili się, więc nie mam na razie zamiaru rezygnować. Ale to prawda, że jak wirtualne biuro w Warszawie to jednak w centrum.

wieszdo87

Posty: 16