Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Lokale na sprzedaż, Warszawa jakie miejsce

Lokale na sprzedaż, Warszawa jakie miejsce

Zachodzę w głowę od pewnego czasu, czy faktycznie mam się starać i kupować mieszkanie (oczywiście kredyt), czy jednak odkładać pieniądze i siedzieć na wynajmie. Niby mogą mnie wyrzucić, ale wtedy zawsze mogę znaleźć coś innego.

Jak Wy sądzicie?

Marko

Posty: 25

 
Tyle jedynie jestem w stanie Ci doradzić, abyś monitorował przetargi i nowe nieruchomości. Po tym możesz sprawdzić jaki jest trend na rynku.

Django

Posty: 20

 
Grunt w tym żeby być szczęśliwym, prawda? Ja kupiłem dom w Hiszpanii i jestem zadowolony. Jeszcze się nie przeprowadziłem, ale to kwestia miesiąca. Tam są tańsze domy niż u nas, ale za to szaleje bezrobocie, więc... sam sobie odpowiedz dalej :-)

Czarek

Posty: 19

 
Według mnie obecny rynek nieruchomości w Polsce jest w miarę stabilny. Z pewnością o ile ma się środki to warto jest kupować nowe mieszkania i je odsprzedawać jako nowe, albo wynajmować. Ja osobiście wynajmuje mieszkanie bezdzietnej parze i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Mieszkanie jest zadbane, pieniądze na czas a z wynajmującymi idzie się dobrze dogadać, gdy trzeba coś załatwić.

Wiem, że bywają różni ludzie, ale warto jest zaryzykować i dać komuś szansę.

Programista

Posty: 16

 
U mnie w Kielcach ostatnio jakby jest więcej mieszkań z drugiej ręki niż wcześniej. Nie wiem czy to oznacza, że ludzie się przeprowadzają do nowszych, czy wyjeżdżają z kraju.

mariuseus

Posty: 23

 
Ja osobiście uważam, że jest to raczej normalna kolej rzeczy, że przy wzroście minimalnego wynagrodzenia rośnie także cena nieruchomości mieszkalnej.
Nie wiem jak lokale usługowe, ale to temat na innego posta.

Maciusinski

Posty: 22

 
Dzień Dobry.

Z tego co mi wiadomo to koszt zakupu takiego samego mieszkania obecnie co do kosztu w przyszłym roku ma nieco się zwiększyć. Takie są prognozy ekonomistów oraz deweloperów, ale czas pokaże na ile są one wiarygodne.

1Alex149

Posty: 22

 
Trudne pytanie niestety.

Sam bym chciał wiedzieć co zrobić... nie mogę wynajmować do końca życia, ale obecne zarobki nie pozostawiają mi innego wyboru. Po prostu trzeba śledzić ogłoszenia. Ewentualnie można się "czaić" na licytacje komornicze, choć one nie są często.

sonicsquad

Posty: 21

 
Najlepsze jest w tym wszystkim to, że trudno jest określić czy człowiek będzie w stanie dostać wybrany przez siebie kredyt na nieruchomość. Nie wiem czy można złożyć zapytanie o kredyt mieszkaniowy i z niego zrezygnować, gdy się okaże, że w innym banku jest korzystniej.

endrjuuu

Posty: 14