Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tłumacz języka rumuńskiego -znacie kogoś

Tłumacz języka rumuńskiego -znacie kogoś

Hejka. Myślicie, że tłumacz przysięgły rumuńskiego będzie w stanie przygotować dla mnie przekład aktu notarialnego?

elaela00

Posty: 17

 
W moim wyobrażeniu dobry tłumacz rumuński powinien mieć odpowiedni podejście do swoich klientów. Takie osoby muszą znać rewelacyjnie także swój ojczysty język. W innym razie tłumaczenie będzie kiepskie.

Andzia

Posty: 27

 
Mój kolega pracuje jako tłumacz rumuński od prawie dwóch lat. Nie ukończył żadnych studiów w tym kierunku. Po prostu od zawsze ciekawił go Wschód, a przede wszystkim Rumunia i Mołdawia. To właśnie dzięki tym zainteresowaniom rozpoczął swoją przygodę z rumuńskim. Teraz stara się o pracę w ministerstwie.

Uleczek4

Posty: 19

 
Osobiście nie uważam, iż tłumacz rumuński to tylko i wyłącznie absolwent filologii rumuńskiej. Ja raczej stawiam na ludzi, którzy dysponują duże doświadczenie i choć kilka razy gościli w kraju, gdzie ludzie w tym języku porozumiewają się każdego dnia.

Waskijestem

Posty: 18

 
Sądzę, że każdy dobry tłumacz rumuński powinien cały czas się szkolić, biorąc udział w różnego rodzaju konferencjach, nie wspominając już o regularnym czytaniu czasopism i książek napisanych w tym języku.

pawel253

Posty: 16

 
Mnie tłumacz rumuński zawsze kojarzył się ze starszą panią siedzącą za biurkiem. Jakie było moje zdziwienie, gdy odwiedziłem takie biuro w celu zlecenia przekładu. Chcę przychodzić tam jeszcze częściej.

tomeix

Posty: 25

 
Wśród głównych zadań tłumacza rumuńskiego jest też bieżące tłumaczenie ustne. Tylko iż jest ono znacznie droższe od tradycyjnego, pisemnego przekładu.

filemon66

Posty: 12

 
Trzeba być faktycznie zdolnym, aby chwilę po skończeniu studiów pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego. Jestem zaskoczony, bo pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, a tym niezwyklej egzaminów państwowych z poziomu znajomości języka rumuńskiego.

1Alex149

Posty: 22

 
Uwielbiam ludzi z pasją. Dlatego twierdzę, że dobry tłumacz rumuński musi kochać swoją pracę i nią żyć. Wówczas współpraca z takim człowiekiem przebiega bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Przykładem takiego tłumacza jest http://www.tlumaczeniarumunski.pl, której zlecam zadania już od ładnych kilku lat.

Pipek56

Posty: 18

 
Osobiście nie uważam, że tłumacz rumuński to tylko i wyłącznie absolwent filologii rumuńskiej. Ja raczej stawiam na ludzi, którzy posiadają duże doświadczenie i choć kilka razy gościli w kraju, gdzie ludzie w tym języku porozumiewają się każdego dnia.

Fanatyk

Posty: 18