Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Wstawianie zębów, gdzie warto ?

Wstawianie zębów, gdzie warto ?

Dzień dobry. Czy implanty zębów posiadają jakieś wady? Póki co dostrzegam wyłącznie jedną, a mianowicie ich wysoką cenę. Podzielcie się spostrzeżeniami.

Mariusz

Posty: 5

 
Długo zastanawiałem się u kogo wykonać implanty Śląsk. Ostateczną decyzję podjąłem na podstawie rekomendacji, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Bez cienia wątpliwości stanowiły one znaczące ułatwienie. Pozdrawiam serdecznie.

david011

Posty: 6

 
Niedawno znajoma zapytała mnie o to, ile kosztuje implant zęba. Postanowiłem sprawdzić to biorąc pod lupę ofertę jednej z lokalnych klinik. Przyznam szczerze, że pozytywnie zaskoczyłem się atrakcyjnymi cenami. Myślałem, że są co najmniej trzykrotnie wyższe… :)))

asdrian301182

Posty: 9

 
Szukając najlepszych implantów zębów Katowice zainteresujcie się ich ofertą: http://zebyw1dzien.pl/opinie/. Byłem pozytywnie zaskoczony, że implanty nie stanowiły gigantycznego wydatku.

alidomus

Posty: 10

 
Interesuję się obecnie metodą leczenia All-on-4, która dostępna jest w ofercie co najmniej kilku klinik, które specjalizują się we wstawianiu implantów. Wydaje mi się, że to rozwiązanie, które mieści się w moim budżecie finansowym, a jednocześnie ponadprzeciętnie nie boli.

ivonzjeee

Posty: 21

 
Moim zdaniem metoda All-on-4 Katowice jest efektywna. Za jej pomocą miałem wstawiane implanty, jakie zdają egzamin od co najmniej paru lat. Pozdrawiam.

Annna1

Posty: 28

 
Wychodzę z założenia, że wstawianie zębów nie powinno być przede wszystkim specjalnie bolesne. Okazuje się, że są kliniki, które tę sztukę opanowały wręcz do perfekcji. Mogę dać Wam nawet namiary na jedną z nich, która sprostała moim oczekiwaniom w stu procentach.

Kruk

Posty: 16