Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

Wrastający paznokieć, jak sobie z tym poradzić? Są jakieś zabiegi które rzeczywiście przynoszą ulgę i są w stanie pomóc? Gdzie znajdę dobrą klinikę która się tym zajmuje jeśli chodzi o UK?

Mmatckhew

Posty: 4

 
Jest sporo obcokrajowców w branży medycznej w Londynie ale może to też dobrze bo często można na Polaka trafić. Generalnie w lOndynie to czasami częściej spotyka kogoś z Łomianek niż londyńczyka z dziada pradziada :)

Sarenka

Posty: 9

 
W Londynie jeszcze u lekarza nie byłem więc nie polecę nikogo. Coś czuję że pierwszym gabinetem jaki odwiedzę będzie jednak dentysta bo coś mnie ostatnio zaczęła czwórka pobolewać zwłaszcza jak piję coś zimnego.

Posty: 8

 
Nie wiem gdzie takie operacje na palcu robią. Ja to w ogóle raczej częstym gościem w różnych przychodniach gabinetach czy klinikach to nie jestem.

czertu66

Posty: 15

 
Ja to akurat żadnych problemów skórnych czy z paznokciami to nie mam, ale ostatnio coraz trudniej jest mi się wyspać. Śpię po 8-9 godzin i budzę się pół przytomny. Co to może być?

Fotnik2

Posty: 29

 
Najbardziej to się boję bariery językowej u lekarza. No jednak lekarzowi to bym wolał wszytko wytłumaczyć precyzyjnie, a nie na migi na zasadzie – no weź sie domyśl :P

France23

Posty: 8

 
Wiesz co, ja bym podpowiedziała lekarzy z kliniki w Clapham (tu jest ich serwis -sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal). Jeśli chodzi o różnego typu zabiegi chirurgiczne, to raz że mają odpowiedni sprzęt a dwa że wiedzą jak z tych laserów korzystac.

Nimert56

Posty: 4

 
Teraz można się łatwo zdiagnozować przez internet i potem do lekarza to już ludzie idą tylko z instrukcją – co mi jest i jak leczyć :P Lekarzy to bardzo irytuje....

Piotrek.P

Posty: 19