Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Witam serdecznie. Drogie Panie, jakie macie sprawdzone sposoby na walkę ze zmarszczkami? Stosowałam już różnego rodzaju domowe kuracje. Poza tym od dłuższego czasu stosuję kosmetyki, przeznaczone dla cery dojrzałej, jednak nie do końca jestem zadowolona. Zdaję sobie sprawę z tego, że powstrzymanie upływu czasu nie jest możliwe, ale może chociaż jest jakaś metoda na spłycenie tych „brzydkich krech” na mojej twarzy. Doradźcie coś proszę.

Basia98

Posty: 7

 
Z doświadczenia wiem, że jednak domowe kuracje, jeżeli chodzi o zmarszczki nie do końca są skuteczne. Jednak fajnie sprawdzają się chociażby przy oczyszczaniu czy nawilżaniu skóry. Jeżeli jednak chodzi o szpecące bruzdki na twarzy, tutaj jednak nie ma jak pomoc lekarza medycyny estetycznej.

marq

Posty: 21

 
Sama polecam zabiegi medycyny estetycznej. Jak do tej pory wybrałam jedynie modelowanie twarzy w okolicach podbródka i nosa i wyszło genialnie.

mniszekk

Posty: 4

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy nie postawić na kwas hialuronowy. Bardzo źle czuję się ze swoimi zmarszczkami, które pojawiły się dość szybko i tak naprawdę bardzo poważnie biorę pod uwagę poddanie się zabiegowi. Obawiam się jednak komplikacji:(

MiSER

Posty: 13

 
Mogę polecić zarówno botox, jak i kwas hialuronowy. Dzięki nim można naprawdę poprawić wygląd skóry. Ba, co więcej, koleżanki mówią mi, że po serii zabiegów wyglądam na co najmniej 8 lat młodziej:)

Boss

Posty: 8

 
Mnie na mezoterapię igłową w Lenartowicz Clinic w Katowicach namówiła mama. Sama bardzo szybko „nabyła” pierwsze zmarszczki i nie chciała, żebym miała podobne do jej problemy w przyszłości. Postawiłam na mezoterapię igłową i powiem Wam, że po niej od dłuższego czasu zero jakichkolwiek bruzdek na twarzy. Skóra jest promienna i taka powiedziałabym w świetnej kondycji.
Wybieram się niedługo na botox i już nie mogę się doczekać:)

borek149

Posty: 15

 
Marzy mi się taki zabieg na okolice bruzd w obrębie nosa i warg. Nie znoszę dosłownie tych swoich „ozdobników”, ale z kuracją będę musiała poczekać do przyszłego roku :).

xacti

Posty: 13

 
Sama też chętnie wybrałabym się na jakiś zabieg, no ale cóż, muszę jeszcze trochę zaoszczędzić. Na pewno jednak się zdecyduje, z tym, że chciałabym pójść na mezoterapię igłową.

jajaek34

Posty: 8

 
Ja jestem wielką zwolenniczką medycyny estetycznej. Przy czym generalnie mezoterapia igłowa tak naprawdę może być stosowana z wielu pobudek. Bardzo fajne efekty przynosi przy ogólnym odmładzaniu skóry, problemach z wypadaniem włosów- tutaj nader skutecznie pobudzane są do pracy mieszki włosowe. Profilaktycznie stosuje się ją także w ramach zapobiegania powstawaniu zmarszczek.

Marys56

Posty: 4

 
Medycyna estetyczna to jak najbardziej fajna opcja. Najlepsze kosmetyki nie zdziałają tyle, co kwas hialuronowy:D

lalunia333

Posty: 5