Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szafy wnękowe na zamówienie, jaka firma?

Szafy wnękowe na zamówienie, jaka firma?

Witam, szukam tanich rozwiązań mebli na zamówienie. Chodzi mi o materiał, ewentualnie namiary na jakąś stronę.

Złoty

Posty: 15

 
Za nietypowe rozwiązania zawsze płaci się więcej. A meble na zamówienie w takim układzie są bezcenne. Nie wstawisz sobie przecież salonowych na poddasze, czy do malutkiego pokoiku, żeby się o nie przewracać. Ma być praktycznie i funkcjonalnie, no nie?

dobruś00

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o projekty mebli na zamówienie to między firmami jest spora różnica w cenach. Ja robiłam meble do pokoju syna i za projekt płaciłam 60 zł za metr kw. Ale to było 4 lata temu, nie wiem, jak to teraz wygląda. Aha, to był najtańszy materiał na fronty.

Frasiek22

Posty: 17

 
Niby rattan jest trwały, ale jak robisz sobie szafę za kilka tysięcy to ja bym nie ryzykował. A szafy wnękowe na zamówienie mają teraz tyle możliwości, jeśli chodzi o materiał, że jest w czym wybierać. Ja córce do pokoju zrobiłam grafikę na drzwiach szklanych. Bombowo to wygląda. Pozdrawiam.

Januszek

Posty: 19

 
Szukasz firmy, która zrobi za ciebie wszystko od A do Z? Ja kupowałem meble na zamówienie, a sam je montowałem. Wyszło mnie taniej, ale trzeba trochę umieć w tym temacie.

@marcelko

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o projekty mebli na zamówienie to między firmami jest spora różnica w cenach. Ja robiłam meble do pokoju syna i za projekt płaciłam 60 pln za metr kw. Ale to było 4 lata temu, nie wiem, jak to teraz wygląda. Aha, to był najtańszy materiał na fronty.

Boss

Posty: 30

 
Polecam http://www.meble-martex.pl. Mają niezwykle atrakcyjny cennik w porównaniu z innymi firmami, meble na zamówienie rewelacja. Solidność i profesja w każdym calu. Mogę polecić, mnie odpowiada.

Zamawiałam u nich meble biurowe i niezwykle dobrze je zrobili.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Do wyceny projektu na mebli na zamówienie, jak nie niesłychanie znasz się na rzeczy to najlepiej umówić się z gośćmi z firmy. Przyjadą, podpowiedzą, ocenią i zrobią wstępną wycenę, za to raczej nie płacisz. Dopiero po gotowym projekcie robią ostateczną wycenę.

mirekp2005

Posty: 16

 
Jak szukasz tanich mebli na zamówienie to właśnie materiał decyduje o cenie. Płyta melaminowa jest najtańsza. Stosunkowo droższy i trwalszy jest fornir z cienką warstwą drewna.

dobryrd

Posty: 4